הכלכלה פועלת בדרכים נסתרות

עורכי דין

כבר מעל לעשור שתפקידים של עורכי הדין בישראל הולך וגדל, הם לא רק משמשים כסנגורים במקרים של פשעים חמורים אלא כמעט לדוברים האולטימטיביים עבור מרבית האוכלוסייה בישראל. כיום התחומים בהם עוסקים עורכי דין בישראל מונים גם ניהול תביעות מול חברות ביטוח השונות, ייצוג במקרים של חדלות פירעון, נחוצים עבור הוצאה לפועל של עסקאות נדל"ן מורכבות ופשטות כאחת ועוד מגוון רחב של נושאים.

הכירו את עורך דין רוסטי לובומסקי

עורך הדין רוסטי לובומסקי נמנה בין עורכי דין המוצלחים של פירמת עורכי הדין "עמיקם חרל"פ", כשהוא מתמחה בתחומי הנזקין ותאונות הדרכים. עורך הדין רוסטי מתגורר בקדימה והוא יליד 1988, בוגר אנויברסיטת בר אלין ומוגדר במשרד כעורך דין בעלת יכולות ניתוח משפטיות ברמה גבוהה במיוחד. חלק מיכולותיו של רוסטי באות לידי ביטוי במנעד תיקים בהם לקח חלק, החל מתביעות ביטוח עבור נפגעי תאונות דרכים וכלה בתחום הנזקין המגוון. פעולותיו של רוסקי הפכו אותו במהרה מעורך דין מתמחה במשרד עורכי הדין של "עמיקם חרל"פ" לחלק מהסגל העובדים, כשהוא מעניק ייצוג משפטי הולם ובעל אחוזי הצלחה לא מועטים. לקריאה נוספת – https://shalitadv.com/%d7%a8%d7%95%d7%a1%d7%98%d7%99-%d7%9c%d7%95%d7%91%d7%95%d7%9e%d7%a1%d7%a7%d7%99/

לסמוך על הניסיון – עורך דין משה בטלר

בעולם של היום מאוד קשה למצוא אנשי מקצוע שאינם רק בעלי ניסיון, אלא גם אמינים. לכן כאשר מדובר בתחום הנזקין, אחת ההמלצות תהיה לא אחר מאשר משה בטלר אשר ייסד גם את משרד עורכי הדין "בטלר" עוד באמצע שנות השבעים של המאה הקודמת. עורך דין משה בטלר הוא בעל תואר ראשון למשפטים מהאוניברסיטה העברית והוא בעל ניסיון של מעל ל-50 שנים בתחום המשפט בישראל. בין השאר שימש כשופט בית הדין הארצי המשמעתי של לשכת עורכי הדין ויו"ר ועדת השמה של לשכת עורכי הדין.

ניתן לקבל שירות מעורך הדין בטלר במגוון נושאים, החל ממשפט אזרחי מסחרי, השקעות, דיני ביטוח, מסרים דתיים ועמותות כאשר בשנים האחרונות הוא מייצג חברות ותאגידים גדולים בישראל וגם בחו"ל.

עורך דין צבי יעקובוביץ' – המשרד למשימות מורכבות

פירמות של עורכי דין הן בהחלט המקום המצוין למצוא בו עורך דין נזיקין מעולה, אבל כאשר מדובר במשימות מורכבות כאלו הכוללות לא רק תביעות אלא תחומים משיקים, לכך ככל הנראה שנמליץ עבורכם על משרד עורכי הדין של עורך הדין צבי יעקובוביץ'. המשרד שמנוהל ונוסד על ידי עורך צבי יעקובוביץ' בשנת 1978 נחשב לבין המשרדים המובילים כיום בתחום תביעות הנזיקין.

סגור לתגובות.