הכלכלה פועלת בדרכים נסתרות

למה לא ניקח את אלוהים ביד כל החיים?

מזה תקופה אנו חווים משברים עולמיים בתחום הכלכלה, החינוך, האקלים משברים מדיניים ואיומים גרעיניים ואם לא די לנו בכך נכנס לנו משבר כלל עולמי שנקרא נגיף הקורונה מה בעצם קורה לנו מה כל המשברים האלה, לאן הם רוצים להביא אותנו?

אנשים רוצים להגיע למקום ממנו הכול מתחיל

בתהליך איטי אנחנו מגלים במודע ובתת מודע כי מה שיש לעולם להציע כבר לא מספק, המילוי של כסף, כבוד, שליטה, קריירה לא מספקים כמו שהיה בעבר משהו השתנה, ומה שקורה מתעוררת באנשים רבים אותה שאלה מציקה שלא נותנת לנו לחיות כתמול שלשום והיא מה הטעם בחיים? בשאלה זו מגיע האדם לצומת מרכזית בחייו שממנה מתחילות לעלות שאלות פנימיות לגבי החיים בעולם הזה האם יכול להיות שמישהו מסובב לי את צורת החיים כמו שזה כך מתגלגל עלי?

על פי חכמת הקבלה, המשברים הללו דוחפים את האנושות כולה לידי חיפוש אחר אמת אחרת, אמת גבוהה שלא מסתפקת במה שיש לנו בעולם הזה. אנשים רוצים להגיע למקום ממנו הכול מתחיל, למקום בו הם מבינים את המחשבה המסתתרת מאחורי כל חלקי המציאות שלנו.

הניתוק הרגשי והמעשי שלנו מהתהליך הכללי שמפתח את האנושות בעל כורחה גורם לתחושת אי סיפוק מהחיים. אך אם נלמד איך המערכת הכללית עובדת תתגלה בפנינו אפשרות להבין את המציאות בה אנו חיים. מתוך הרגשת הכוח העליון הפועל בתוכנו יתמלאו כל החללים הריקים שלנו ותיווצר הרגשת שלמות, הרמוניה ונצחיות. שווה לנסות!

חוכמת הקבלה מספרת לנו שבעצם כל הבעיות שלנו בחיים נובעות מסיבה מאוד פשוטה שאנו לא מבינים מה הכוח העליון רוצה מאיתנו. אז מה בעצם כוח הטבע רוצה מאיתנו? הכוח העליון רוצה שנהיה דומים לו, מה זה אומר להיות דומים לו ? אפשר לקחת דוגמה מהחיים פה בעולם כאשר מגדלים ילדים ההורים רוצים שהילד יגדל ויהיה הכי מוצלח אפילו יותר חכם מהם, כך גם אותו כוח השולט במציאות רוצה להביא אותנו למקום הרבה יותר טוב מצורת החיים של היום .

סגור לתגובות.